Пн – Сб 9:00 – 20:00 без перерви

Пн – Сб 9:00 – 20:00
без перерви

Пломбування та реставрація молочних зубів

Діти – часті клієнти стоматолога, оскільки активне дослідження навколишнього світу інколи призводить до травм. А ті, в свою чергу – до ушкоджень зубного ряду. Також у юних любителів солодкого нерідко виникає карієс молочних зубів.

МРС Дитяча Стоматологія

Якщо пломбування цілком достатньо для лікування початкових форм карієсу, то для важчих його форм, а також механічних ушкоджень зубного ряду знадобиться інша тактика – реставрація зубів. Її перевагами є:

  • Збереження функціональності та здоров’я молочного зуба до заміни його постійним;

  • Повноцінний розвиток артикуляції та дикції дитини;

  • Профілактика порушень прикусу на ранніх етапах.

  • Збереження естетики зубного ряду.

Дитячий стоматолог формує початкову опору, яка необхідна для відновлення анатомічної будови коронки зруйнованого зуба. Штучно виготовлена індивідуальна коронка аналогічна за фізичними властивостями натуральним зубам.

Ендодонтичне лікування молочних зубів

Реставрацію молочних зубів можна провести за методикою ендодонтичної терапії. Вибір на її користь залежить від стадії руйнування зуба. Базові етапи методики:

  • пломбування кореневих каналів молочних зубів;

  • встановлення пломби на рівні ясен.

Головна мета ендодонтичного лікування молочних зубів – функціональна – зберегти молочний зуб до природньої та вчасної заміни його постійним. Естетика в цьому випадку повстає на другий план, оскільки ця методика здебільшого використовується для лікування жувальних зубів. До кожного маленького пацієнта ми знаходимо індивідуальний підхад. Також у нашій клініці ми проводимо лікування молочних зубів під наркозом – запорука того, що маленький пацієнт буде почуватись комфортно та не отримає психологічного дискомфорту від візиту до стоматолога.

Герметизація постійних та молочних зубів

Для запобігання карієсу, окрім ретельної гігієни ротової порожнини, дитяча стоматологія може запропонувати доволі дієвий та цілком безболісний метод – це герметизація постійних та молочних зубів. По суті, це нанесення на фісури (природні заглибини) жувальних зубів спеціальних речовин задля попередження потрапляння частинок їжі, які слугують ідеальним середовищем для росту та розмноження патогенних бактерій. Процедура складається з кількох етапів:

  • Професійна чистка ротової порожнини та зубів;

  • Накладання гелю;

  • Накладання власне герметику;

  • Висушування нанесеного складу на зубному ряді.

Процедура абсолютно безболісна та не потребує спеціального знечулення. Оброблені зуби при дотриманні рекомендацій стоматолога захищені від карієсу на декілька років.

Записатись на безкоштовну діагностику