Пн – Сб 9:00 – 20:00 без перерви

Пн – Сб 9:00 – 20:00
без перерви

МРС Стоматологія львів

Естетична стоматологія в наш час набула шаленого попиту – хто б з нас не хотів мати білосніжну рівну усмішку? Адже це допомагає бути впевненим в собі та підкреслює статус в суспільстві, оскільки доглянуті зуби – ознака успішної людини.

МРС стоматологія львів

Естетична реставрація у стоматологічній практиці – це повернення ушкодженому зубу його початкового вигляду шляхом ретельного добору кольору, форми та прозорості. Також нерідко доводиться не тільки відновити зубний ряд, але й відкоригувати набуті або природні дефекти.

Естетична реставрація зубів композитними матеріалами

Як показує практика, естетична реставрація зубів композитними матеріалами необхідна з кількох причин:

  • Тріщини передніх зубів;

  • Грубі, неестетичні зовнішні пломби (наприклад, з амальгами);

  • Потемніння емалі, що не зникає від відбілювання;

  • Анатомічні просторові дефекти зубного ряду (відхилення зуба вперед, углиб або убік).

При незначному руйнуванні коронки зуба стоматолог може запропонувати відреставрувати останню, застосовуючи композитні матеріали. Це оптимальний варіант для реставрації у разі дрібних відламків, помітних тріщин, стоншення емалі. Реставрація відбувається протягом одного візиту до лікаря – з стоматологічного крісла ви встанете вже з здоровою повноцінною усмішкою. Композитним матеріалом є спеціальний фотополімер, завдяки властивостям якого можливо підібрати ідентичний зубу пацієнта відтінок.

Вініри

В стоматологічній практиці вініри – це, як правило, порцелянові чи інші композитні пластинки для заміни зовнішнього шару ушкодженого зуба. З їх допомогою стоматологи мають можливість:

  • Відкоригувати порушення форми та кольору зуба – виправити косметичний дефект;

  • Надати відновленим зубам додаткову механічну міцність.

web-restavraciya_zubov_w

Все, що необхідно – це двічі відвідати стоматологічну клініку: перший раз для загального огляду, консультації та зняття відбитків, а вже другий – безпосередньо для встановлення виготовлених вінірів. В деяких випадках є присутній і проміжний етап, а саме виготовлення та встановлення тимчасових вінірів.

Умовно вініри можуть нести як одночасо естетичне і функціональне навантаження (захищати зуб від руйнування, надавати механічну міцність та відновлювати природну анатомічну будову), так і відповідати суто за естетику посмішки.

Завдяки використанню найсучасніших європейських технологій та методик естетична косметологія у нашій клініці – це абсолютно безболісні маніпуляції з максимальним ефектом. Наші професіонали готові повернути вам сяючу білосніжну усмішку!

Записатись на безкоштовну діагностику