Пн – Сб 9:00 – 20:00 без перерви

Пн – Сб 9:00 – 20:00
без перерви

Імплантологія

Втрата зубів викликає велику кількість негативних аспектів – порушується процес пережовування їжі, змінюється форма обличчя, зникає повноцінна усмішка та виникає стійке відчуття дискомфорту. Але сучасна імплантологія здатна впоратись з найскладнішими завданнями та допоможе відновити нормальні функції зубного ряду. Наша стоматологічна клініка не поступається європейським у якості послуг з імплантації, а зубні імпланти при цьому коштують значно дешевше.

МРС імплатнація

Зубні імпланти – це штучні корені, що нагадують форму шурупу, встановлюються в кісткову тканину щелепи. Вони служать опорою для коронки, а також зубних протезів . Найчастіше імпланти виготовляються з біосумісного матеріалу – титану, що зводить до мінімуму можливість післяопераційних ускладнень. На питання, скільки коштує імплантація зуба, можна відповісти тільки після ретельного огляду у стоматолога та врахування усіх анатомічних особливостей пацієнта. У клініці «МРС Стоматологія» лікар проводить діагностику та обов’язкової складає план лікування з переліком усіх необхідних процедур, їх кількістю, вартістю та термінами. Таким чином, Ви чітко бачите необхідний об’єм робіт та їх вартість ще до початку лікування.

Імплантація зуба – безболісна операція, адже проходить вона під місцевим або загальним знечуленням. При правильному догляді за імплантами та дотриманні рекомендацій стоматолога, в подальшому з ними не виникає жодних ускладнень.

Синус-ліфтинг

У деяких випадках внаслідок втрати зубів розвивається атрофія кістки, що спричиняє розвитку дефіциту кісткової тканини. Останній може стати на заваді імплантації штучних зубів. Але сучасна стоматологія може запропонувати пацієнтам сучасну та дієву послугу нарощення кісткової тканини до товщини, оптимальної для того, щоб встановити зубні імпланти – синус ліфтинг. Суть операції полягає у зміщенні ділянки дна гайморової порожнини вище вихідного рівня для того, щоби заповнити утворений простір кістковим матеріалом.

Прийнято виділяти відкритий і закритий синус-ліфтинг. Якщо дефіцит кісткової тканини незначний – рекомендовано використовувати закритий тип. Якщо дефіцит кісткової тканини яскраво виражений – необхідне застосування відкритого синус-ліфтингу з розрізом у стінці гайморової пазухи.

Синус-ліфтинг – операція, що складається з кількох етапів:

  • Попередня консультація та ретельний огляд пацієнта хірургом-імплантологом для визначення об’єму нарощення та виключення протипоказань;

  • За допомогою комп’ютерної томографії створюється об’ємна модель щелепи та виконується синус-ліфтинг;

Сучасна технологія синус-ліфтингу в нашій стоматологічній клініці зробить можливим проведення імплантації зубних протезів навіть пацієнтам з суттєвим дефіцитом кісткової тканини.

 

Записатись на безкоштовну діагностику