Пн – Сб 9:00 – 20:00 без перерви

Пн – Сб 9:00 – 20:00
без перерви

Ортодонтія

Головною метою ортодонтів нашої стоматологічної клініки є досягнення гармонійного балансу між функціональністю та естетикою зубного ряду. Це не що інше, як корекція зубного ряду та формування правильного прикусу та рівної, здорової посмішки, яка впливає на візуальне сприйняття всієї третини обличчя та забезпечує його красу і молодість.

МРС ортодонтія

Варто пам’ятати, що ортодонтичне лікування – інколи доволі тривалий процес (до двох років). Запорука його успіху – не тільки професіоналізм ортодонта та використання найкращих сучасних засобів, а й активна участь самого пацієнта – неухильне виконання всіх рекомендацій та своєчасні візити до стоматологічної клініки.

Брекети

Для вибору раціонального методу та способу ортодонтичного лікування на індивідуальній консультації проводиться ретельна діагностика аномалії положення зубів та щелеп. Для цього використовуються всі наявні в арсеналі дослідження (візуальний огляд, панорамні знімки щелеп, телерентгенограма черепа, зняття зліпків зубного ряду, комп’ютерне трьохвимірне моделювання щелепи до та після лікування тощо). Адже вірно встановлений діагноз – це те, завдяки чому фахівець складає максимально ефективну схему лікування з вибором конструкції апарату та розрахунком термінів та вартості.

У дорослих пацієнтів з сформованим зубним рядом корекція порушень положення зубів дещо складніша, ніж у дітей та підлітків. Як одне ціле, для відновлення гармонійної, рівної посмішки працюють кілька вузьких спеціалістів: ортодонт, хірург та ортопед. Власне лікар-ортодонт планує етапність втручання кожного фахівця.

У дітей та підлітків, з огліду на можливості фізіологічного росту щелепно-лицьового комплексу, ортодонтичне лікування найбільш ефективно та дає найкращий результат. Оптимальний вік для початку лікування – 7-9 років, у період заміни молочних зубів постійними та росту всього щелепно-лицьового комплексу. Ортодонти використовують спеціальні коригуючі зубні пластинки та брекет-системи. З їх допомогою успішно вдається відновити естетику зубного ряду, а також правильне функціонування зубо-щелепного апарату. Брекет-системи у нашій стоматологічній клініці замовити та виготовити можливо як з металу (класичне рішення), так з кераміки або сапфіру (елегантна та сучасна альтернатива металічним).

МРС ортодонтія

Ми піклуємося й про естетичну сторону ортодонтичного лікування, тому пропонуємо й непомітні лінгвальні брекети – вони фіксуються на внутрішній поверхні зубів зі сторони язиката здатні виправити навіть найскладніші аномалії порушень прикусу, які неможливо або недоцільно коригувати елайнерами.

Капи (елайнери)

Як правило, капи, або ж елайнери використовуються для корекції аномалій прикусу за наявності протипоказань, або неможливості встановлення брекет-системи. Також капи нерідко входять до комплексу корекції зубного ряду після попереднього використання брекетів (в якості профілактики повторного викривлення).

МРС ортодонтія

Капи для вирівнювання зубів можна розділити на кілька видів, виходячи з матеріалів та способів їх виготовлення, а також за тривалістю їх використання. Розглядаючи спосіб виготовлення, варто виділити термопластичні та індивідуальні капи.

За часом та тривалістю користування капи поділяють на цілодобові та нічні. Перший тип необхідно використовувати протягом 21-23 годин для корекції аномалій прикусу, другий же – як профілактика вторинного викривлення зубного ряду після використання брекет-систем (ретенційний період для фіксації результату вирівнювання зубів брекетами).

У нашій стоматологічній клініці ми виготовляємо капи індивідуально для кожного клієнта. Варто зауважити, що в процесі ортодонтичного лікування може знадобитись їх повторне виготовлення, оскільки зуби змінюють своє положення. Відповідно цьому нові капи відповідатимуть новому положенню зубів.

 

Записатись на безкоштовну діагностику