Пн – Сб 9:00 – 20:00 без перерви

Пн – Сб 9:00 – 20:00
без перерви

Кюретаж

У лікуванні парадонтиту кюретаж – високодієва процедура, суть якої полягає у знятті зубних відкладень, які є ідеальним інкубатором для хвороботворної мікрофлори. Кюретаж – це не просто професійна чистка зубів. Це вишкрібання пародонтальних кишень з видаленням не тільки відкладень і нашарувань, але й патологічно змінених та/або нежиттєздатних тканин, що формують стінки та дно цих кишень.

МРС Пародонтія

Якщо глибина пародонтальної кишені перевищує 5 мм – стоматолог запропонує виконати закритий кюретаж (без розтину ясен). Процедура проводиться під місцевим знечуленням; в результаті отримують гарні результати у вигляді зменшення глибоких кишень та повного закриття невеликих.

У випадку, якщо закритого кюретаж недостатньо для досягнення терапевтичного ефекту, або ж парадонтальні кишені перевищують розміри в 5 мм – вибір падає на відкритий кюретаж (розсічення ясен на рівні міжзубних сосочків та подальша евакуація патологічного вмісту).

Гінгівотомія

Гінгівотомія необхідна при постановці діагнозу парадонтиту середнього або важкого ступеню тяжкості в поєднанні з глибокими ясенними та кістковими кишенями, стійким гноєвиділенням, а також у разі парадонтальних абсцесів.

Як стоматологічна процедура, гінгівотомія являє собою лінійне розсічення стінки парадонтальної кишені з метою розкриття парадонтального абсцесу. По суті це не що інше, як різновид відкритого кюретажу.

Під місцевим знеболенням проводять розріз кишені,промивають її антисептичним розчином, проводять ретельний кюретаж, повторно оброблюють антисептиком, вводять біологічно активні речовини та заклеюють рану біологічним клеєм (накладення швів не потрібне).

Пластика вуздечки губи або язика

Найчастіше пластика вуздечки губи або язика виконується в дитячому віці, але інколи пацієнти старшого віку теж потребують проведення такого втручання. Доцільно проводити його у наступних випадках:

  • Щілина (діастема) між центральними різцями ( пластика проводиться, як правило, у дітей для формування нормального прикусу);
  • Підготовка до ортодонтичної терапії (перед встановленням пластинок чи брекет-систем – у підлітків та молодих осіб);
  • У випадку захворювань пародонта;
  • При підготовці до знімного протезування (у дорослих пацієнтів);
  • При порушенні звукоутворення та інших логопедичних проблемах.

Спеціалісти стоматологічної клініки «МРС Стоматологія» готові оперативно та безболісно виконати пластику вуздечки губ та язика, завдячуючи високому рівню знань та значному досвіду проведення подібних втручань.

 

Записатись на безкоштовну діагностику