Пн – Сб 9:00 – 20:00 без перерви

Пн – Сб 9:00 – 20:00
без перерви

Хочете отримати білосніжну усмішку, та не знаєте, як? У стоматологічній клініці «МРС Стоматологія» ми здійснимо вашу мрію! Використання тільки найсучасніших відбілюючи систем світового рівня дозволяє досягти стійкого результату, що буде утримуватись протягом тривалого часу.

Домашнє відбілювання

Якщо ваш темп життя не дає змоги виділити кілька годин для візиту до стоматологічної клініки з приводу відбілювання зубів – ми готові запропонувати вам не менш ефективне домашнє відбілювання. Але перед його призначенням необхідно впевнитись, чи достатньо ваша емаль міцна та витривала для безпеки ваших зубів, а також провести ретельну ревізію зубних пломб.

МРС стоматологія Львів

Клієнтам, що бажають провести відбілювання зубів в домашніх умовах, ми готові запропонувати методику використання кап з відбілюючим гелем (10%, 15%, 20%). В зубні заглибини індивідуальної капи необхідно вкласти краплю гелю розміром з горошину та акуратно вкласти таким чином, щоб останній не потрапив на ясна. Перевага методу – відбілювання відбувається поступово, але результат можна побачити вже за кілька сеансів, а також є можливість самостійно коригувати ступінь висвітлювання.

У разі появи чутливості) рекомендоване використання спеціального гелю для її зменшення, який необхідно використовувати паралельно в тій же капі, чергуючи через день з відбілюючим гелем для зменшення неприємних відчуттів.

Професійне відбілювання системою «Beyond»

Станом на сьогоднішній день професійна система для відбілювання «Beyond» вважається найбезпечнішою. На поверхню зубів наноситься спеціальний склад, що активується світловими променями галогенової лампи. Світло її проходить крізь надпотужну систему фільтрації, яка складається з ста п’ятдесяти тисяч оптичних волокон. В отриманому вихідному світловому пучку відсутні інфрачервоні та ультрафіолетові хвилі, шкідливі для емалі. Продуктивна вентиляція запобігає підвищенню температури світлового променю, а це сприяє зниженню ризику загострення чутливості зубів під час та після процесу відбілювання.

web-beyond

Безпосередньо перед проведенням процедури губи пацієнта обробляються спеціальним захисним гелем, а рот фіксують у відкритому положенні. Відкриті ділянки шкіри обличчя та шиї закривають тканинною серветкою, а очі оберігають захисні окуляри.

Професійне відбілювання системою «Beyond» дає блискучий результат при вікових потемніннях емалі, а також при флюорозі (ураженні зубів сполуками фтору). Зубний ряд може стати білішим від 5 до 12 тонів. Така варіація результату залежить від причини потемніння емалі, а також віку пацієнта. Результат від процедури утримується не менш, ніж 1 рік.

Записатись на безкоштовну діагностику